kainos

Kaip išsirinkti gerą durų kilimėlį?

Durų kilimėlis – būtinas atributas bet kurioje patalpoje. Gero kilimėlio paskirtis – surinkti kuo daugiau nešvarumų ir purvo, sugerti drėgmę nuo mūsų batų, prieš žengiant į patalpų vidų. Tad kaip išsirinkti tinkamą kilimėlį, kuris užtikrintų kaip įmanoma mažesnį į patalpų vidų patenkančių teršalų kiekį?

Sausas smėlis, dulkės, purvas, druskos ir įvairiausios bakterijos – tai, ką parsinešame su savimi iš lauko, jei neturime tinkamo durų kilimėlio. Geras durų kilimėlis puikiai surenka didelį kiekį purvo, dulkių ir kitų mūsų parnešamų kenksmingų medžiagų. Tokią funkciją geriausiai atlieka grubūs ir šiurkšti durų kilimėliai, savo kietesniu paviršiumi nukabinantys nuo batų visus teršalus. Nors tai puikiai purvą valantys ir ilgaamžiški kilimėliai, tačiau jiems prastai sekasi sugerti drėgmę. Tad pabraidžioję per balas ar tiesiog lietingą dieną parėję namo, ant savo batų parsinešame didelį kiekį teršalų, kurių durų kilimėlis sugerti nepajėgia. Tokiu būdu į patalpą patenka gausybė kenksmingų medžiagų ir šlapio purvo.

Kokoso pluošto kilimėliai puikiai sugeria drėgmę, gerai nuvalo ant batų prilipusius nešvarumus, tačiau jie neilgaamžiai, juos tenka dažnai keisti, o tai kainuoja.

Puikus būdas įsigyti idealiai savo paskirtį vykdantį durų kilimėlį – kilimėlių nuoma. Valymo paslaugų įmonės pasirūpina kokybiškų kilimėlių tiekimu. Nesvarbu, ar kilimėlis reikalingas biurui, namams, butui, kitoms patalpoms – kilimėlių nuoma galima absoliučiai bet kokioje vietoje visoje Lietuvoje. Jums belieka mėgautis švara ir gaiviomis, neužterštomis patalpomis.